O firmie

Wszystko zaczęło od sprzedaży używanych, sprowadzonych z Holandii zabytkowych mebli. W 1989 roku w małej miejscowości Stary Kisielin leżącej niedaleko Zielonej Góry, Mieczysław i Jolanta Kifert założyli niewielką pracownię zajmującą się renowacją zabytkowych mebli. Dzięki sumienności oraz przedsiębiorczości właścicieli firmy, odnawiane meble szybko znalazły klientów poza rynkiem lokalnym. W połowie lat dziewięćdziesiątych firma rozpoczęła produkcję własnych mebli stylizowanych.

W chwili obecnej Meble Milan są znanym w całej Polsce producentem mebli stylizowanych, cieszącym się ogólnopolskim uznaniem i prestiżem, z ogromnym potencjałem kreatywności i innowacyjności. Wieloletnie doświadczenie w produkcji stylizowanych mebli, niewątpliwie jest jednym z powodów sukcesu firmy, która nieustannie stawia na innowacje techniczne, wzornictwo i rozwiązania najlepsze dla klienta. Nasi klienci to obywatele krajów Europy zachodniej w tym Niemcy, Francuzi, Anglicy.

Dominującym produktem naszej firmy jest szeroka gama wypoczynków typu chesterfield. Ponadto oferujemy meble stylizowane- (klient decyduje, jak ma wyglądać mebel) skórzane lub tapicerowane. Zajmujemy się aranżacją i wyposażaniem wnętrz: salonów, kancelarii, biur itp. Dodatkowo, jeżeli trafią do nas meble zgodne z naszą wizją oferujemy usługi renowacyjne.

Milan Meble jest przykładem solidnego producenta z bogatą ofertą stylizowanych mebli ze skóry, projektowanych w taki sposób, by każde zamówienie złożone przez klienta mogło zaspokoić jego indywidualne oczekiwania i potrzeby.

Obecnie firma prowadzona jest przez kolejne pokolenie rodziny Kifert i kontynuuje działalność z poszanowaniem tradycji i wizji założycieli.

Co nas wyróżnia

100 %

Zadowoleni klienci

100 %

Gwarancja

100 %

Drewno

100 %

Rzemiosło

Jak działamy

Wszystkie meble wytwarzane są ręcznie przez doświadczonych rzemieślników, którzy z pasją produkują kolejne meble, co sprawia, że każdy produkt jest unikalny i posiada włąsną duszę. Projektowane meble posiadają dużą funkcjonalność oraz szerokie przeznaczenie.

Realizujemy zamówienia z całej Polski, a własny transport umożliwia nam szybkie dotarcie do klienta z gotowym produktem.

Chcąc zamówić dowolny mebel należy skontaktować się z naszym pracownikiem. Jest to niezbędne w celu omówienia szczegółów realizacji zamówienia. Pamiętaj, że każde zamówienie realizujemy indywidualnie, więc Twoje sugestie są dla nvvvas bardzo ważne. Tolerancja wymiarów – 5 cm

Udzielamy 10 lat gwarancji na konstrukcję mebla.

Opinie klientów