Produkcja

Firma Meble Milan od 1989 roku produkuje ponadczasowe modele ekskluzywnych mebli na zamówienie. Przez ponad 30 lat zrealizowaliśmy tysiące zamówień, z czego każde z nich wyróżniało się niepowtarzalnym wzornictwem i estetyką.

Codziennie spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów z ponadprzeciętnie rozwiniętym zmysłem estetycznym. Każdego dnia, w trakcie procesu produkcji mebli stawiamy przede wszystkim na kreatywność i idealne połączenie pragmatyzmu, maestrii i kunsztu w jednym – tak, aby wydobyć z surowca jak największy potencjał estetyczny i jakościowy.

Dominującym materiałem używanym przez naszych specjalistów jest skóra naturalna i sosnowe drewno, a także tkaniny typu plush oraz skóra. Dokładając najwyższych starań w doborze surowców segmentu premium, dostarczamy gotowych rozwiązań dla klientów ceniących solidne i tradycyjne rzemiosło. Konsultując z klientem konkretne zamówienie nie tylko korzystamy z naszego ponad 30 letniego doświadczenia, ale przede wszystkim słuchamy – bo rozumiemy, że to klient powinien być w centrum zainteresowania podczas całego procesu produkcji.

Nasze sofy, kanapy, czy zestawy wypoczynkowe znajdują zastosowanie w najbardziej ekskluzywnych i dystyngowanych miejscach: począwszy od domów, poprzez prestiżowe hotele czy restauracje, na biurach i kancelariach kończąc. To, co wyróżnia nas na rynku, to przede wszystkim tradycyjne rzemiosło, doświadczeni specjaliści oraz niebanalne rozumienie piękna. Nieprzemijalna stylistyka, tradycyjne rękodzieło, najwyższej jakości materiały i pasja w każdym calu- to nasza recepta na meblarski majstersztyk. Niczym posiadające własną duszę, nasze produkty są doskonalszą alternatywą dla schodzących z taśm produkcyjnych mebli hurtowych.